تعویض DVDrw لپ تاپ لنوو | دی وی دی رایتر Lenovo

Home / تعویض DVDrw لپ تاپ لنوو | دی وی دی رایتر Lenovo

تعویض DVDrw لپ تاپ لنوو | دی وی دی رایتر Lenovo   ، گزارش کارشناسان ما را در این باره مطالعه کنید ، همچنین میتوانید با شماره ۸۹۳۹۲-۰۲۱ مستقیما با آنان در تماس باشید.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ، حافظه ها هم روند تکامل را پیش گرفتند و تغییرات اساسی پیدا کردن اما با این که فلش ها و هارد ها محبوبیت بسیاری را بین مردم دارند ولی همچنان از دیسک ها استفاده های زیادی می شود.

 

تعویض DVDrw لپ تاپ لنوو | دی وی دی رایتر Lenovo

در گذشته CD-ROM و CD-Writer ها بودند که وظیفه ی خواندن اطلاعات سی دی را داشتند ولی امکان رایت کردن دی ودی دی در آنها وجود نداشت اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی DVDrw ها قابلیت خواندن و رایت کردن سی دی و دی وی دی ها را پیدا کردند.

 

 

کلمه ی دی وی دی (DVD) مخفف کلمه ی Digital Versatile Disc (دیسک دیجیتالی همه کاره) یا Digital Video Disc ( دیسک دیجیتالی ویدیوایی) می باشد.

اما در رابطه با خرابی دی وی دی رایترها باید توضیح بدهیم که نیمی از گزارشات خرابی دی وی دی رایترها مربوط به نقص فنی درب آن ها می باشد.

یکی از مهمترین عامل ها در خرابی دی وی دی رایترهای لپ تاپ ، ضربه ها سنگین ، جابه جایی و نحوه ی نادرست قرار گرفتن دیسک بروی دی وی دی رایترها می باشد البته استفاده از CD های مخدوش و غیر استاندارد یکی دیگر از عواملی است که میتواند به DVDrw دستگاه شما آسیب برساند.

 

تعویض DVDrw لپ تاپ لنوو | دی وی دی رایتر Lenovo

تعویض DVDrw لپ تاپ لنوو | دی وی دی رایتر Lenovo

 

 

تعویض DVDrw  لپ تاپ های لنوو کاری بسیار پیچیده و نیازمند کارشناس با تجربه و متخصص دارد تا با ساختار دی وی دی رایترهای لپ تاپ لنوو کاملا آشنا باشند. آشنایی با بخش های مختلف و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از مدلهای لپ تاپ های لنوو ، باعث می شود که کارشناسانِ قادر به عیب‌یابی و تعمیر صحیح دستگاه شما با بهترین خدمات باشند.

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی از تمامی خدمات مربوط به لپ تاپ های لنوو برخورددار شوید، تیم کارشناسی ما با گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لپ تاپ لنوو قادراند تمامی اختلالات در حوزه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را رفع ایراد کنند.

 

 

 

 

 

 

مرکز تعمیرات مجاز لپ تاپ لنوو توانسته با بهره گیری از بروزترین تجهیزات تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی لنوو مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

نمایندگی انحصاری لپ تاپ لنوو ، مرکز اصلی تعمیرات لپ تاپ لنوو ، نمایندگی مجاز لپ تاپ لنوو ، تعویض صفحه نمایش لپ تاپ لنوو ، تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ لنوو

Comments

  محمود اصالت وند

  DVDrw لپ تاپ فقط lenovo خداییش من کارم رایت dvd هستش با اینکه با لپ تاپ کار میکنم هنوز خرای نشده

  Reply
  شهرام تابیده

  لپ تاپ لنوو فقط dvdrw نیست که مشکل میخوره محتمل ترین موردش چیپ گرافیک که دائم خرابه

  Reply
  شیما اسدی

  dvdرایتر لنوو خراب برای تعمیر چطور باید ارسال کرد به مرکز خدمات ، با دستگاه؟؟

  Reply
  پرستو هدایت

  دی وی دی رایتر نیازی به دستگاه لپ تاپ نداره جدا میشه ارسال کرد

  Reply
  شهداد مسعودوند

  دوست عزیز بستگی به نوع کاربری لپ تاپ lenovo و مقدار کاری که شما ازش میکشی هم داره ، لنوو در کل برند پرکاربردیه

  Reply

Leave a Comment