شارژ کارتریج اچ پی HP | شارژ کارتریج های اچ پی ، مقرون به صرفه ترین راه برای استفاده ی مجدد از این قطعه در عملیات چاپ می باشد . شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی اچ پی کارتریج های قدیمی خود را مجددا شارژ نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

شارژ مجدد کارتریج اچ پی

کارتریج ها درون بازار گونه های متفاوتی دارند که به آنها اشاره خواهیم  کرد.

سری اول این کارتریج ها ف کارتریج های با کیفیت و اورجینال می باشند که توانایی چاپ بالایی دارند .

این کارتریج ها مستقیما برای پرینتر شما تهیه شده اند و کیفیت بسیار بالایی دارند و مناسب چاپ عکس واسناد گرافیکی مهم می باشند .

شارژ کارتریج اچ پی HP

شارژ کارتریج اچ پی HP

 

 

قیمت این کارتریج ها نسبت به سایر کارتریج های درون بازار بالا می باشد و خرید هر دوره ایی آنها اصلا مقرون به صرفه و اقتصادی نمی باشد .

کارتریج های طرح اورجینال ، این کارتریج ها از قیمت بسیار اقتصادی و مناسبی برخورداراند ، که خرید آنها مقرون به صرفه می باشد. کارتریج های طرح اورجینال از کیفیت مناسبی بهره منداند و توانایی چاپ بالایی دارند . این کارتریج ها مناسب چاپ اسناد شما می باشند.

 

 

 

 

 

 

شارژ کارتریج HP

کارتریج های اچ پی به دو دسته تقسیم می شوند ؛ کارتریج های لیزری و کارتریج های جوهرافشان

کارتریج های جوهرافشان از جوهر و کارتریج های لیزری از تونر پر شده اند که با توجه به مدل دستگاه و نوع چاپ آن اصلی ترین منبع تغذیه ی چاپگر ها به حساب می آیند.

کارتریج های جوهرافشان روندی نه چندان آسان در مدت استفاده تا شارژ مجدد دارند که در ادامه در رابطه با آن توضیح خواهیم داد.

 

شارژ کارتریج اچ پی HP

شارژ کارتریج اچ پی HP

شارژ کارتریج جوهرافشان اچ پی HP

کارتریج های جوهری اچ پی ،جز کارتریج های بالا رده و با کیفیت این کمپانی هستند که از جوهر تشکیل شده اند. این کارتریج ها عموما از چهار رنگ ، مشکی ، آبی ، زرد و قرمز تشکیل شده اند .

استفاده از این مدل از کارتریج ها کمی سخت می باشد به گونه ایی که اگر مدتی از آنها استفاده نکنید ، جوهر درون آنها خشک می شود و دیگر قابل استفاه نمی باشند ، جالب است بدونید اگر این کارتریج خشک شود حتی نمی توان آن را مجددا شارژ کنید.

 

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شارژ کارتریج های جوهرافشان اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

 

 

شارژ کارتریج لیزری اچ پی HP

استفاده و شارژ مجدد کارتریج های لیزری به مراتب بسیار راحت تر از کارتریج های جوهرافشان می باشد . شما می توانید از کارتریج های لیزری هر زمان که نیاز دارید استفاده نمائید و دیگر نگران خشک شدن و غیر قابل استفاده شدن آنها نباشید . شارز کردن کارتریج لیزری اچ پی HP نیز بسیار اسان تر از کارتریج های جوهری می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شارژ کارتریج های لیزری  اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

شارژ و تعویض درام کارتریج لیزری

در بیشتر مواقع هنگام شارز مجدد کارتریج های لیزری ، درام این کارتریج ها نیز نیاز به تعویض دارد . پس از اتمام شارز مورد نظر درون کاست های کارتریج های لیزری ، چاپ شما کم رنگ و محو می شود که شما با توجه با آن متوجه می شوید که با کمبود تونر درون کارتریج رو به رو هستید.

پس از شارژ مجدد همچنان مشکل شما رفع نشده و کارتریج کم رنگ چاپ می کند و یا بروی کاغذ خط می اندازد! در این صورت مشکل شما از درام کارتریج می باشد که باید تعویض گردد.

شارژ کارتریج اچ پی HP

شارژ کارتریج اچ پی HP

 

 

شارژ مجدد کارتریج های HP

 

پس از اتمام مواد مصرفی درون کارتریج های  جوهرافشان یا لیزری   ، برای کاهش هزینه های اضافه و غیر معمول می توانید، کارتریج های خود را مجددا شارز نمائید و دوباره از آنها در زمینه ی چاپی استفاده کنید. شارژ مجدد کارتریج های اچ پی بهترین روش برای صرفه جویی در هزینه ها می باشد و از طرف دیگر شما مجبور به خرید دوره ایی کارتریج های لیزری یا جوهرافشان را ندارید . البته پس از شارژ مجدد به هیچ عنوان انتظار کیفیت اولیه ی کارتریج اورجینال و استفاده نشده  را از کارتریج های شارژ شده نداشته باشید؛ کارتریج شارژ شده کیفیت کارتریج های نو را ندارد اما با توجه به همین موضوع بسیاری از افراد بجای تهیه ی کارتریج نو ، کارتریج های اولیه ی خود را شارژ می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.