[kkstarratings]

 

فروش پرینترهای دست دوم – فروش چاپگرهای کارکرده | برای اطلاع از مدل ، مشخصات فنی و قیمت با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید ۸۹۳۹۲-۰۲۱


 

قیمت بالای پرینترهای لیزری و جوهرافشان ، هزینه سرسام آور نگهداری مواد مصرفی و ملزومات اتوماسیون های ادری در اغلب شرکت های بزرگ و کوچک از عواملی ست که موجب روی آوردن کاربران به چاپگرهای دست دوم و ارزان قیمت میشود. لذا مرکز ماشین های اداری و رایانه در صدد برآمد تا با جمع آوری برخی پرینترهای کارکرده درحد نو و در عین حال مدل های پر طرفدار و کاربرپسند ، گام موثری در کاهش هزینه های مشتریان بردارد.

 

 

فروش پرینترهای دست دوم – فروش چاپگرهای کارکرده

 

واحد فنی مرکز ماشین های ادری در یک پروسه کاملا استاندارد کارگاهی با حضور کارشناسان و تکنسینهای فنی بعداز  جنرال سرویس و تست های اولیه دستگاه های کارکرده را به قسمت کنترل نهایی جهت تست های نهایی از قسمت های مختلف چاپگر ها هدایت کرده و در این قسمت کارشناسان پس ار تایید صحت و سلامت عملکرد دستگاه را آماده بسته بندی و ارسال میکنند

 

قسمت های مختلف چاپگرهای دست دوم

قسمت های مختلف چاپگرهای دست دوم پس از تست و بررسی هم از طریق خود دستگاه و هم از طریق اتصال به کامپیوتر مورد بررسی تکنسین های فنی قرار میگیرد ، تست اولیه دمو پیج پرینتر پس از تایید کیفیت به لحاظ فنی ، از طریق ارسال پرینت توسط کامپیوتر مورد بررسی قرار میگیرد.

کارتریج پرینترهای دست دوم

کارتریج پرینترهای دست دوم

 

 

کارتریج پرینتر های دست دوم

کارتریج پرینتر های دست دوم پس از تست دستگاه برای شارژ و سرویس ازسال کارگاه شارژ کارتریج شده و پس از شارژ مجددا با دستگاه مورد نظر مورد تست و بررسی قرار میگیرد.

 

[kkstarratings]
گارانتی پرینترهای دست دوم

گارانتی پرینترهای دست دوم ، به لحاظ اشراف کامل تکنسین های واحد خدمات مرکز ماشین های اداری به دستگاه های چاپگر سرویس و تست شده در این مرکز ، یکساله بوده و در طول این مدت کارشناسان ما بروز هرگونه ایرادات احتمالی و خرابی پرینترها را پشتیبانی میکنند.

 

فروش پرینترهای دست دوم - فروش چاپگرهای کارکرده

فروش پرینترهای دست دوم – فروش چاپگرهای کارکرده

 

قیمت پرینتر های دست دوم

قیمت پرینتر های دست دوم ، به لحاظ نوسانات قیمت و موجودی کاملا متغیر دستگاه ها که حاصل استقبال چشمگیر مشتریان عزیز است فقط به صورت تلفنی با واحد فروش شرکت به شماره ۸۹۳۹۲-۰۲۱ امکان پذیر خواهد بود.

 

برخی از لینک های مفید:

قیمت پرینترهای لیزری مشکی ، قیمت پرینترهای لیزری رنگی ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.