قیمت فیوزینگ دستگاه کپی شارپ Sharp | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش دستگاه کپی شارپ Sharp

 

اطلاعاتی درباره ی نوع کارکرد فیوزینگ شارپ Sharp

 

حرارت کاغذ بیرون آمده از پرینتر شما زیاد است ؟ تعجب نکنید..!

این حرارات برای فیوزینگ است ! فیوزینگ، یک جفت غلطک گرم درون چاپگر است که تونر را بر روی کاغذ چاپ می کند.

وظیفه ی فیوزینگ درون دستگاه های چاپگر چیست ؟

ذرات تونر به کاغذ متصل می شوند تا متن و تصاویر دلخواه شما را بروی کاغذ منتقل کنند، سپس، دستور شما به فیوزینگ هدایت می شود تا تونر بتواند به کاغذ برسد و به طور دائم باقی بماند.

برای فعال کردن این تابع،  گرما و فشار بروی فیوزینگ اعمال می شوند. پس از آنکه کاغذ از طریق مونتاژ شدن فیوزینگ منتقل گردد ،به سینی خروجی تحویل داده می شود.
گرمای زیاد کاغذ بخاطر فیوزینگ چاپگرها می باشد و این گرما به دلیل سرعت عملکرد بالا پرینتر ، برای انجام دادن عملیات به وجود می آید .

قیمت فیوزینگ دستگاه کپی شارپ Sharp

قیمت فیوزینگ دستگاه کپی شارپ Sharp

 

 

 

 

به دلیل سایش ثابت درون دستگاه چاپگر ، پیشنهاد می شود هر چند وقت یکبار فیوزینگ پرینتر خود را تعویض کنید زیرا  ذرات گرد و خاک از تونر و مقوا در بخش های مختلف چاپگر قرار می گیرند و این موضوع می تواند به کپی شما آسیب های جدی را وارد کند.


 معمولا در هنگام چاپ کردن، تونر بر روی قسمت های مختلفی از چاپگر اسپری می شود و همچنین گرد و غبار کاغذ نیز در داخل پرینتر تجمع می یابند که مدام در حال حرکت هستند، ایجاد تمام این ذرات،  خراش هایی بر روی فیوزینگ ایجاد می کند که حاصل آن خطوط های نامربوط بروی کاغذ های چاپ شده می باشد .

 

 

 

 

شما میتوانید برای خرید یا تعویض فیوزینگ چاپگر شارپ خود با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

لینک هایی که در این ارتباط مفید هستند :

تعمیرگاه مرکزی پرینتر ، ، تعمیر ترنسفرکیت ، تعمیر کاغذ کش پرینتر ، شارژ کارتریج ، تعویض فیوزینگ پرینتر،تعمیرگاه مرکزی دستگاه کپی شارپ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.