قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

Home / قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پرینتر سامسونگ Samsung

 

اطلاعاتی درباره ی نوع کار کرد فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

حرارت کاغذ بیرون آمده از پرینتر شما زیاد است ؟ تعجب نکنید..!

این حرارات برای فیوزینگ است ! فیوزینگ، یک جفت غلطک گرم درون چاپگر است که تونر را بر روی کاغذ چاپ می کند.

 

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung

قیمت فیوزینگ پرینترهای سامسونگ Samsung


ذرات تونر به کاغذ متصل می شوند تا متن و تصاویر دلخواه شما را بروی کاغذ منتقل کنند، سپس، دستور شما به فیوزینگ هدایت می شود تا تونر بتواند به کاغذ برسد و به طور دائم باقی بماند.

برای فعال کردن این تابع،  گرما و فشار بروی فیوزینگ اعمال می شوند. پس از آنکه کاغذ از طریق مونتاژ شدن فیوزینگ منتقل گردد ،به سینی خروجی تحویل داده می شود.
گرمای زیاد کاغذ بخاطر فیوزینگ پرینتر ها می باشد و این گرما به دلیل سرعت عملکرد بالا پرینتر ، برای انجام دادن عملیات به وجود می آید .

به دلیل سایش ثابت درون پرینتر ، پیشنهاد می شود هر چند وقت یکبار فیوزینگ پرینتر خود را تعویض کنید زیرا  ذرات گرد و خاک از تونر و مقوا در بخش های مختلف پرینتر قرار می گیرند و این موضوع می تواند به پرینتر شما آسیب های جدی را وارد کند.


 معمولا در هنگام چاپ کردن، تونر بر روی قسمت های مختلفی از چاپگر اسپری می شود و همچنین گرد و غبار کاغذ نیز در داخل پرینتر تجمع می یابند که مدام در حال حرکت هستند، ایجاد تمام این ذرات،  خراش هایی بر روی فیوزینگ ایجاد می کند که حاصل آن خطوط های نامربوط بروی کاغذ های چاپ شده می باشد .

 

شما میتوانید برای خرید یا تعویض فیوزینگ پرینتر سامسونگ خود با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

نمایندگی مجاز سامسونگ ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، پرینترهای مخصوص عکس ، چاپگر سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی پرینترهای سامسونگ

 

 

 

Comments

  رویا صادق پور

  مگه سامسونگ هم پرینتر تولید میکنه اصلا؟؟

  Reply
  لیلا خرم وند

  پرینتر های سامسونگ به دلیل نیاز به نرم افزار بع داز هر بار شارژ کارتریج ،، مقرون به صرفه نیستند

  Reply

Leave a Comment