قیمت کاغذکش پرینترهای سامسونگ Samsung

Home / قیمت کاغذکش پرینترهای سامسونگ Samsung

[kkstarratings]

 

قیمت کاغذکش پرینترهای سامسونگ Samsung | برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مدل یا قطعات پرینترهای سامسونگ با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش سامسونگ Samsung


 

 

شما می توانید برای خرید و یا مشاوره در رابطه با پرینترهای سامسونگ با ما تماس بگیرید، ما می توانیم به شما در خرید پرینتر مناسب کارتان یاری برسانیم

 

 

نمایندگی رسمی سامسونگ Samsung با استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی و تجهیزات در تعمیرات پرینتر Samsung ، توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد.

 

قیمت کاغذکش پرینترهای سامسونگ Samsung

 

 شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی سامسونگ  مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

علت نکشیدن کاغذ توسط پرینتر چیست ..!

نکشیدن کاغذ در پرینترها جزء ایرادهای شناخته شده است به این دلیل که کاغذکش یکی از پرمصرف ترین قسمت های یک چاپگر است ، با هر بار پرینت کاغذ از ورودی پرینتر توسط کاغذ کش به داخل پرینتر هدایت می شود و ممکن است این کار بارها و بارها در طول روز اتفاق بیافتد ، مسئله ی دیگر  کاغذهای ارزان قیمت هستند که رسم همیشگی مشتریان است. استفاده از کاغذهای بی کیفیت و زبر و ضخیم مشکلات کاغذ کش در پرینتر ها را تشدید میکند.شما میتوانید با استفاده از یک کاغذکش مناسب و استاندارد از پرینتر خود مراقبت کنید.

کاغذکش از دو قسمت یعنی پد و پیکاپ تشکیل شده اند ماز این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ خوب و تقسیم کردن حجم بالای پرینت های روزانه در بازه های زمانی مختلف است تا در یک بازه زمانی خاص فشار مضاعف بر قسمت های مختلف پرینتر وارد نگردد.

قیمت کاغذکش پرینترهای سامسونگ Samsung

قیمت کاغذکش پرینترهای سامسونگ Samsung

 

 

 

قیمت کاغذ کش پرینترهای سامسونگ Samsung | کاغذکش در پرینترها جزء از اساسی ترین و مهمترین قطعات به حساب می آید. شما میتوانید برای تعویض یا تعمیر کاغذ کش پرینتر خود به نمایندگی رسمی پرینترهای سامسونگ Samsung مراجعه فرمایید.

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پرینتر سامسونگ Samsung

۰۲۱-۸۹۳۹۲

 

 

 

 

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

نمایندگی مجاز سامسونگ ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، پرینترهای مخصوص عکس ، چاپگر سامسونگ ، تعمیرگاه مرکزی پرینترهای سامسونگ

Comments

  علی وستداری

  قیمت قطعات سامسونگ خداروشکر تو این اوضاع تغییر نکرد جای تشکر داره

  Reply
  شهرام حسینی

  نمیشه بخش قیمت گذاری samsung محصولات رو اضافه کنید؟

  Reply
  رسول طهامی

  پرینتر من کاغذ نمیکشه اما مرکز ماشین ها گفتن کاغذ کش فعلا اورجینالش نمیاد چه باید کرد واقعا؟؟

  Reply
  راحله موسوی

  کاغذ کش خیلی نیاز به تعویض نداره الزاما خیلی مواقه همون تعمیرش هم جواب میده

  Reply
  پوریا علیزاده

  صفحه اصلی سایت samsung بالا تمیآد چرا؟؟

  Reply
  امید لطفعلی خانی

  چند بار پی در پی مراجعه کردم نمایندگی سامسونگ اما اظهار بی اطلاعی کردند از پذیرش دستگاه های گارانتی شهرستان

  Reply
  پرویز اسفندیاری

  من آوردم مرکز ماشین ها خیلی سریع انجام دادن خیلی خوب بود خدایی

  Reply

Leave a Comment