[kkstarratings]

نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پلاتر HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به  شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 


نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP

نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP  |پلاتر HP |  بازده گسترده ی ما از دستگاه های چاپ بزرگ چاپگر ( پلاتر)  HP DesignJet تضمین می کند که شما می توانید چاپ خود را صرف نظر از نیازهای منحصر به فرد خود را دریافت کنید. طرح های چاپی، عکس های بزرگ در مقیاس، تبلیغات و یا دیگر کارهای چاپ بزرگ، سیستم های برنامه ریزی و چاپ، طیف گسترده ای از راه حل های چاپ بزرگ را برای نیازهای منحصر به فرد ارائه می دهد. طرح های چاپ و چاپ سیستم های چاپی و چاپی از HP DesignJet همه کاره و متنوع هستند و سازمان های حرفه ای را با چاپ ورق های بزرگ برای انجام هر کاری آماده می کنند. همچنین چاپ پرینتر های بزرگ، پرینترهای HP DesignJet و سیستم های پرینتر و چاپ، شامل چاپ گسترده ای . پرینتر HP DesignJet را که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند، از طریق چاپگر گسترده ای از چاپگر خود استفاده کنید.

 

 

 

نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP

نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP

کارتریج جوهری پلاتر های HP

پلاتر به سادگی میتواند نقاط مختلف نمودارهای پیکسلهای متعدد را سازماندهی کند. در واقع، پلاتر می تواند نقشه های بزرگ را به آسانی و در کمترین زمان چاپ کند. همانطور که می دانید پلاتر دستگاه چاپ در مقیاس بزرگ می باشد و مناسب چاپ های   گرافیکی، چاپ نقشه یا تصاویر بزرگ است تا بتواند قدرت بی نظیر چاپ با کیفیت خود را نشان دهد. دقت پلاتر در چاپ طرح  نقشه و یا عکسها  بسیار زیاد و دقیق می باشد؛ ضروریست که در چاپ در اندازه یزرگ کیفیت و دقت دستگاه بالا باشد.
پلاتر ها برای چاپ متن گزینه ی مناسبی نیستند ، زیرا نوع عملکرد  آنها موجب می شود که در چاپ متن،  بسیار کند عمل کنند.پلاتر های برند محبوب اچ پی  توانایی چاپ عکس در هر اندازه ایی را دارند و از آنها برای چاپ تابلوها نقشه های صنعتی بزرگ و … استفاده می کنند و معمولا این کار با حرکت هد رنگریز متحرک روی یک صفحه کاغذی بزرگ صورت می گیرد ؛
از پلاترها برای چاپ نقشه ها و نمودارها استفاده می شود.

 

 

 

تکنولوژی و مکانیک پلاتر های HP

تکنولوژی حرکتی پلاترهای جوهری / لیزری اچ پی | این دستگاه های چاپگر یزرگ سه روش مکانیکی برای حرکت دارند که شامل حرکتهای : مسطح – غلطکی – مختلط  می باشند. همه ی ما که از  چاپگرهای اچ پی ( پرینتر لیزری – پلاترهای اچ پی – پرینترهای جوهری و… )  استفاده می کنیم کاملا می دانیم که برای رسیدن به یک استاندارد مناسب و کیفیت خوب در طرح چاپ پلاترهای رنگی و مشکی ؛ بدون در نظر گرفتن مدل یا کارکرد چاپگر جوهری ، تعمیر و نگهداری پلاترها امری بسیار مهم و قابل توجهی  می باشد. هر دستگاهی بدون مراقبت از بین می رود مخصوصا اگر چاپگرهای جوهرافشان باشند. می توان گفت که   پلاتر های اچ پی از رایج ترین انواع پلاترهای های موجود در ایران می باشند که مورد استفبال بسیاری از کاربران قرار گرفته اند

 

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش پلاترهای HP | نمایندگی رسمی HP

 

پلاترهای اچ پی در سرتاسر دنیا به دلیل داشتن کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب شناخته و محبوب  شده اند.فعالیت اصلی شرکت HP در زمینه تولید محصولات، تکنولوژی ، نرم افزار و رویکردها و خدمات الکترونیکی در بخش های مختلف دولتی، سلامت و آموزش به شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد. Bill Hewlett و Dave Packard که هر دو از بنیان گذاران HP هستند و نام HP از اسم این دو نفر گرفته شده، هر دو در سال ۱۹۳۵ در رشته مهندسی الکترونیک از دانشگاه Stanford آمریکا فارق التحصیل شدند محل اولیه شرکت، گاراژ کوچکی در حوالی Palo Alto بود. در سال ۱۹۳۹ packard و Hewlett شرکت خود را با نام اختصاری HP و با سرمایه اولیه ۵۳۸ دلار تاسیس کردند

تمامی محصولات اچ پی برای کار مداوم و استفاده های صنعتی و حرفه ای ساخته می شوند. این محصولات آنچنان در ایران مورد استقبال قرار گرفته اند که علیرغم همه تحریم ها و محدودیت های اقتصادی، لپ تاپ ها و پرینترهای اچ پی همچنان در صدر فروش بازار ایران قراردارند. محصولات اچ پی شامل انواع رایانه، ماشینهای اداری مانند پرینتر، اسکنر، فکس، پلاتر، تبلت، گوشی تلفن همراه، دوربین عکاسی، فلش مموری،کاغذ و سرورهای قدرتمند می باشد. شرکت اچ پی آبا نماینده رسمی ماشینهای اداری، لپ تاپ، کارتریج وکلیه مواد مصرفی دستگاههای اچ پی در ایران است. کمپانی HP یک شرکت چند ملیتی فعال در زمینه تکنولوژی اطلاعات است و مرکز آن در Palo Alto ایالت کالیفرنیا می باشد.
شارژ کارتریج پلاترهای جوهری اچ پی
شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نوع کارتریج و دستگاه پلاتر خود ، جوهر مورد نیاز دستگاه و یا نحوه ی صحیح  ارسال و شارژ آن را با کمک کارشناسان انجام دهید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماسحاصل فرمایید . نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP مفتخر است در زمینه ی تعمیر و شارژ پلاتر HP با کمک کارشناسان و تنکنسین های بخش پلاتر HP به شما یاری برساند.
تهیه و بکارگیری  کارتریج ها و مواد مصرفی اصلی پلاترهای جوهری اچ پی  همیشه در نگه داشتن دستگاه شما و طول عمر آن تاثیر بسازیی دارد. کارتریج های ساخته شده کمپانی محبوب اچ پی یا در واقع همان کارتریج های اصلی علاوه بر افزایش عمر بازده ای پلاتر اچ پی  شما هیچ گونه آسیبی به دستگاه شما وارد نمی کند البته چنانچه شما بتوانید کارتریجی اصل را برای پلاترهای جوهری اچ پی خود تهیه کنید! کارتریج های کمپانی اچ پی طراحی شده برای ارائه ویژگی های کاربر پسند و همچنین با ارزش های بزرگ است. اچ پی با چاپ اسناد مختلف با سرعت لیزری اما کیفیت جوهری در متن های مشکی ، رنگی و تصاویر عمل می کند. گرافیک تیز، افزایش کیفیت، جوهری با دوام در برابر محو شدن و سریع خشک شدن، نصب آسان، صرفه جویی در زمان، عملکردی قابل اعتماد، سازگاری با چاپگرهای مختلف و همچنین کیفیت HP و قابلیت اطمینان به آن سبب رسیدن به چاپی آسان و نتایجی با کیفیت واقعی می شود.
نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP

نمایندگی اچ پی تهران جوهر مخصوص پلاتر HP

خرید کارتریج اورجینال پلاتر HP | نمایندگی اچ پی

کمپانی همیشه برنده اچ پی با در اختیار قرار دادن سه رنگ برجسته اصلی به محفظه مربوطه، سبب ایجاد رنگ هایی خارق العاده برای اسناد و مدارک تولیدی شما می شوند. خرید کارتریج اچ پی با پوشش تقریبی X ( بستگی به نوع کارتریج ) صفحه ای برای هر کدام از رنگ های خود و همچنین اقدام به نشر جسورانه متون شما با بهره وری دقیق از سطح کارتریج باعث جلب نظر مشتریان خود شده است. خرید کارتریج های اورجینال پلاترهای جوهرافشان کمپانی اچ پی باعث افزایش طول عمر و سرعت دستگاه چاپی شما و همچنین دستیابی به نهایت کیفیت تعیین شده از سوی کمپانی سازنده آن کارتریج، خواهد گشت. این کارتریج با توان چاپ های مختلف (بستگی به نوع کارتریج ) می تواند خیال شما را برای تولید اسناد و مدارک معمولی و گرافیکی ای با کیفیت استاندارد آسوده کند!

 

 

 

 

 

 

 

 

دو نوع از پلاترهای  اچ پی | نمایندگی رسمی HP

رسام های قلمی : این‌ نوع پلاترها (رسام‌ها) ، با کمک گرفتن از یک یا چند قلم رنگی، خطوط را روی کاغذ یا رسانه ای شفاف،طراحی و رسم می‌کنند. این مدل از پلاترهای  رسام‌ برای تهیه متن مناسب نیستند زیرا باید هر کارکتر را بصورت جداگانه ساخته و ترسیم کنند، که این کار بسیار  وقت گیر است. در ضمن، کاراکترها ظاهری ماشینی خواهند داشت، چون بدون تعویض قلم نمی‌توان ضخامت خطوط را تغییر داد. (بخصوص در انواع قدیمی تر). اما در قالب‌های بزرگتر که ضخامت قلم چندان مهم نیست، رسام می‌تواند به سادگی با رسم نقطه‌های مفرد پر شمار، گرافیک‌های پیکسلی بسیار خوبی ارائه دهد. در حقیقت این‌گونه رسام‌ها می‌توانند به آسانی ترسیم‌های بزرگ را انجام دهند.

رسام های جوهر افشان : این‌گونه از پلاترها ، همانند چاپگرهای جوهرافشان معمولی  البته در سایز و شکل متفاوت تر از پریتنترها  بوده و قادر به ترسیم اشکال و حروف می باشند.

 

 

گارانتی پلاترهای HP

لازم به ذکر است تمامی محصولات دسته دوم در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل از آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

 

 

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.