[kkstarratings]

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP  | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید |نمایندگی رسمی اچ پی ایران

 


 

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

 

کارتریج های پرینترهای رنگی ( لیزری – جوهرافشان )  : در پرینتر های لیزری رنگی ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی رنگ کارتریج تونر های رنگی می باشد که درون کارتریج های پرینترهای لیزری رنگی قرار دارد و با استفاده از آنها می توان دستورات مورد نظر خود را به پرینترهای رنگی بدهیم تا خروجی دلخواه ما را ثبت کنند.

در کارتریج های جوهرافشان رنگی اچ پی این موضوع کمی فرق می کند ؛ در پرینتر های جوهرافشان رنگی ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی رنگ کارتریج  جوهر های رنگی می باشد که درون کارتریج های پرینترهای جوهرافشان رنگی قرار دارد و با استفاده از آنها می توان تصاویر و یا متن  مورد نظر پرینت بگیرند. کارشناسان نمایندگی   حاضر در نمایندگی فروش ، تعمیر و شارژ کارتریج  مفتخراند  تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتریان محترم را با توجه به تمام ویژگی های کارتریج های لیزری ، جوهرافشان را به دست آورده و به خریداران اعلام نمایند.

 

رنگ های تشکیل دهنده ی کارتریج های رنگی اچ پی

این رنگ ها چه در پرینترهای لیزری و چه در پرینترهای جوهرافشان  از چهار رنگ تشکیل شدنده اند که درون کارتریج پرینتر های جوهرافشان و یا لیزری اچ پی قرار می گیرند و عملیات چاپ و دستورات شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

کارتریج های رنگی اچ پی در هر مدل و دستگاه  از چهار رنگ اصلی ،مشکی،قرمز،آبی و زرد تشکیل می شود و با استفاده از این چهار رنگ ، رنگ های جدیدی را برای تنوع و کیفیت بالا می سازند.
از چاپگرهای رنگی اغلب برای چاپ عکس و تصاویر استفاده می شوند زیرا قدرت تفکیک رنگ و کیفیت خروجی آنها خیلی بهتر از سایر پرینتر ها می باشد البته این موضوع در پرینترها متفاوت است و اکثرا پرینترهای لیزری سرعت بالاتر و پرینترهای جوهرافشان کیفیت بیشتری دارند.

 

 

 

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

نمایندگی اچ پی | شارژ کارتریج  رنگی

محصولات اچ پی  به خصوص پرینترها و کارتریج های این برند در دنیا طرفداران زیادی را دارند ، زیرا کاربردهای زیاد همراه با کیفیتی بی نظیر را همراه خود دارند.

تمامی کارتریج های رنگی و پرینتر های لیزری / جوهرافشان رنگی اچ پی برای کار مداوم و استفاده های صنعتی و حرفه ای ساخته می شوند.
کارتریج و پرینتر لیزری رنگ اچ پی در بازار کشورمان مورد استقبال های زیادی قرار گرفته  البته با وجود تحریم ها و وضعیت بد اقتصادی همچنان بازار ما از  محصولات اچ پی نظیر : پرینتر ف لپ تاپ ، اسکنر ، کارتریج و .. استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با نمایندگی رسمی فروش و شارژ کارتریج های رنگی اچ پی با ما تماس بگیرید. ۸۹۳۹۲

نحوه ی تشخیص کارتریج اورجینال رنگی اچ پی

 

مهمترین برنامه و قدم  برای تشخیص یک کارتریج اصلی شناسایی فیزیکی محصول است ( نوع بسته بندی ، سلامت و تمیزی کارتریج و … ) . شما همچنین می توانید شماره هولوگرام را در سایت بررسی کنید تا مطمئن شوید که کارتریج خریداری شده اصل یا فیک است.

کارتریج لیزری رنگی اچ پی ؛ کارتریج به عنوان مواد مصرفی در پرینترها شناخته شده است که در بازار به دو صورت موجود است. نوع اول، تونر است، به نام کارتریج لیزری، و نوع دوم کارتریج جوهری، جوهر افشان است.

 باید بررسی کنید که مجموعه ای که در پشت جعبه کارتریج ها با کارتریج های نوار ثبت شده است، مطابقت دارد و در هماهنگی است، زیرا در بعضی موارد دیده شده است که کارتریج برای اصل خریداری شده ، اما کاست طراحی است.

 

 

مراقبت از کارتریج جوهرافشان رنگی پرینترهای اچ پی

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

 

در نظر داشته باشید که هنگام تمام شدن کارتریج های رنگی جوهرافشان ، آن ها را  می بایست به سرعت بسته بندی کنید؛ توجه کنید عواملی چون تغیر رنگ ، پرینت نا منظم و … می تواند هشداری راجب به تمام شدن جوهر کارتریج جوهرافشان شما باشد.

پس از اتمام جوهر کارتریج جوهرافشان رنگی خود  نوار کارتریج، آن را سریعاً از دستگاه چاپگر خود خارج کرده و در داخل یک کیسه‌ی پلاستیکی قرار دهید؛ اگر این کار را با تاخیر انجام دهید کارتریج شما خشک و دیگر قابلیت شارژ مجدد را ندارد.

اگر تمامی مراحل را با نظم و به درستی انجام دهید کارتریج جوهری شما قابلیت شارژ مجدد را پیدا می کند و با شارژ دوباره ی کارتریج می توانید در هزینه های خود به اندازه یچشمگیری صرفه جویی کنید

 

 

 

 

 

 

هد پرینتر جوهرافشان رنگی اچ پی

 کار نکردن کارتریج پرینتر جوهری باعث خشک شدن جوهر رنگی درون هِد خواهد شد و از آنجایی که هد پرینتر های جوهرافشان از میلیون ها نازل جوهری که حتی با چشم غیر مسلح نیز قابل دیدن نیست تشکیل شده و جوهر خشک شده درون هِد باعث از بین رفتن این نازل ها و بعضا خراب شدن کامل هِد می شود. ، در پرینترهای لیزری انتقال دستور پرینت روی کاغذ بوسیله پودر و یا همان تونر و بوسیله درام کارتریج انجام میپذیرد. در نتیجه هد و درام بترتیب، در کارتریج های جوهری و لیزری وظیفه انتقال اطلاعات و چاپ آنها روی کاغذ را بوسیله مواد مصرفی عهده دار میباشند. شما از یک پرینتر جوهرافشان رنگی استفاده می کنید و زمان زیادی است که با پرینتر جوهری خود عملیاتی را انجام نداده اید ، بهتر است این نکته را بدانید که بزرگترین لطمه را به کارتریج  دستگاه خود وارد کرده اید. در این حالت اصطلاحا گفته می شود که هِد دستگاه سوخته است ولی در واقع این شما هستید که باعث خشک شدن جوهر و بسته شدن نازلها شده اید. نکته ی مهم در هنگام خرید پرینترها،  موادمصرفی است ؛  هزینه های دستگاه  در طول زمان استفاده ی شما بسیار مهم می باشد. پرینترهای، جوهر افشان، دستور پرینت توسط جوهر و بوسیله هِد کارتریج روی کاغذ منتقل میگردد،

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه و نوع شارژ کارتریج خود با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید . نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP در مفتخر است در امر تعمیرات و شارژ کارتریج با کمک تکنسین ها و کارشناسان خود به شما یاری برساند.

 

 

 

 

 

نمایندگی رسمی خرید کارتریج رنگی HP

مهمترین نکته در انتخاب یک محصول اچ پی ، سنجش نوع کار و ویژگی های محصول مطابق میلتان می باشد. محصولات HP ویژگی های مثبتی در خود دارند مانند  نوآوری، عملکرد خارق العاده و …  .

تمامی کارتریج های پرینترهای لیزری / جوهرافشان HP دارای مدلها و خصوصیات زیادی می باشند . همین موضوع باعث می شود که خریدار هنگام خرید با دردسرهایی رو به رو شود.

اگر اطلاعات کافی درباره ی نوع و ویژگی محصولات HP ندارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP

 

 

 

کارتریج رنگی پرینترهای HP

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP | کارتریج های رنگی پرینترهای لیزری/جوهرافشان اچ پی میتواند هوشمندانه ترین انتخاب برای، چاپ صفحات متنی در تعداد بالا برای یک خریدار و مصرف کننده باشند. یکی از ویژگی های بینظیر این کارتریج های اچ پی دقت بسیار بالای آنها و قابلیت شارژ مجدد آنها توسط نمایندگی رسمی اچ پی می باشد. شما میتوانید با خرید کارتریج های لیزری / جوهرافشان اچ پی مقدار قابل توجه ای از هزینه های چاپ خودتان را کاهش دهید و در مجموع می توان گفت؛ خرید کارتریج و پرینترهای اچ پی بهترین انتخاب برای استفاده در یک شرکت یا محیط های اداری بزرگ هستند که نیازهای چاپی شما را رفع میکند.

 

 

 

 

 

خدمات پس از فروش کارتریج و پرینتر های رنگی HP

 

تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر و کارتریج های HP جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی.

سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر و کارتریج HP جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.
تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر و کارتریج HP جهت کاهش هزینه مصرفی.
بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر و کارتریج HP در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات.
نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی.
مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد پرینتر و کارتریجهای HP و سایر دستگاهها، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای .ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر و کارتریج .
انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر و کارتریج HP

 

 

 

گارانتی محصولات اچ پی

نمایندگی اچ پی شارژ کارتریج های رنگی HP | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

 

برای اطلاع از سایر محصولات اینجا کلیک فرمایید

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشند :

شارژ کارتریج های اچ پی ،کارتریج لیزری اچ پی ، کارتریج جوهرافشان HP ، فروش کارتریج های اورجینال اچ پی ، کارتریج های مخصوص پلاترهای HP ، کارتریج لیزری رنگی ، نمایندگی فروش کارتریج

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.