[kkstarratings]

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP   | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پی | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید |نمایندگی رسمی اچ پی ایران

 


 

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

می توان گفت پلاترها دستگاه های چاپگر بزرگی می باشند که از آنها برای کارهای بزرگتر نسبت به وظایف پرینتر ها استفاده می شود . پلاتر های HP بدون هیچ دردسری  می توانند با رسم نقطه های منفرد پر شمار، تصویر  خوبی را به کاربران خود ارائه دهند . در واقع این پلاترها به آسانی می توانند ترسیم های بزرگ را انجام دهند
از دستگاهای پلاتر اکثرا برای چاپ نقشه ها و نمودارها استفاده می کنند و از آنجایی که پرینترهای معمولی حداکثر کاغذهایی به ابعاد A3 را میتوانند چاپ کنند و در کارهای نقشه کشی مناسب نیستند و البته به ابعاد بیش از این نیاز است لذا به منظور تولید خروجی های بزرگ از پلاتر ها استفاده میشود.
پلاترها به دو گروه تقسیم میشوند. پلاتر ایی که در آنها از کاغذ خاصی با پوشش ویژه استفاده می کنند الکترو استاتیک نامیده میشوند و پلاترهائی که از کاغذ های معمولی استفاده می کنند.

 

 

 

 

حرکت و قطعات مکانیکی پلاترهای عریض HP

 

تکنولوژی حرکتی پلاترهای | نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP | می توان گفت که   پلاتر های اچ پی از رایج ترین انواع پلاترهای های موجود در ایران می باشند که مورد استفبال بسیاری از کاربران قرار گرفته انداین دستگاه های چاپگر یزرگ سه روش مکانیکی برای حرکت دارند که شامل حرکتهای : مسطح – غلطکی – مختلط  می باشند. همه ی ما که از  چاپگرهای اچ پی ( پرینتر لیزری – پلاترهای اچ پی – پرینترهای جوهری و… )  استفاده می کنیم کاملا می دانیم که برای رسیدن به یک استاندارد مناسب و کیفیت خوب در طرح چاپ پلاترهای رنگی و مشکی ؛ بدون در نظر گرفتن مدل یا کارکرد چاپگر جوهری ، تعمیر و نگهداری پلاترها امری بسیار مهم و قابل توجهی  می باشد. هر دستگاهی بدون مراقبت از بین می رود مخصوصا اگر چاپگرهای جوهرافشان باشند

 

 

 

هد پلاتر عریض اچ پی | نمایندگی اچ پی

درکارتریج و هد کارتریج ها و هد های انواع پلاتر شرکت اچ پی مکانیزم و نظام خاصی جهت تزریق تدریجی جوهر رنگ پلاتر مورد نیاز متناسب با حجم کاری چاپگر به درون هد مجهز و تعبیه شده است که این امر سبب دوام وکیفیت ثابت چاپ از ابتدا تا انتهای عمر کارتریج و هذ های پلاتر های اچ پی می گردد در نتیجه هزینه چاپ گرافیکی که به علت فرسایش سریع هد و کارتریج در سایر پلاترها بسیاربالاست در پلاترهای اچ پی مقرون بسیار نسبت به دیگر برندهای تولید کننده ی پلاتر درون بازار بصرفه تر و با کیفیت تر می باشد .برای رنگهای مشکی وهر رنگ مجزا یک هد در پلاتر وجود دارد .

 

 

نکاتی در رابطه با پلاتر های اچ پی

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

 

 

دقت پلاتر های عریض اچ پی در تهیه ترسیم ها بسیار زیاد است
باید توجه داشته باشید که پلاتر برای تهیه متن مناسب نیست زیرا باید هر کاراکتر به صورت منفرد رسم شود که این کار وقت گیر است
هدف از ساخت دستگاه پلاتر اتصال به کامپیوتر، پردازش و ترسیم فرامین ارسالی از کامپیوتر
این دستگاه نقشه و نمودار های ترسیمی طراحی شده توسط کامپیوتر را بر روی کاغذ می آورد

 

 

 

 

 

انواع پلاترهای HP | نمایندگی فروش پلاتر اچ پی

 

پلاتر های عریض :   پلاترهای عریض یک گونه از پر اسفاده ترین پلاترهای موجود درون بازار می باشند که کیفیت بسیار بالایی دارند از عریض اکثرا برای چاپ نقشه ، طرح های گرافیکی،  تبلیغات محلی و بنری ،  عکس های بزرگ و …  استفاده  می شود.

 

دیگر پلاترها

رسام ها(که صرفا جهت ترسیم نقشه و طراحی ساخته شده اند)

رسام ها :

قلمی :  رسام می‌تواند به سادگی با رسم نقطه‌های مفرد پر شمار، گرافیک‌های پیکسلی بسیار خوبی ارائه دهد. در حقیقت این‌گونه رسام‌ها می‌توانند به آسانی ترسیم‌های بزرگ را انجام دهند.ن‌ نوع پلاترها (رسام‌ها) ، با کمک گرفتن از یک یا چند قلم رنگی، خطوط را روی کاغذ یا رسانه ای شفاف،طراحی و رسم می‌کنند. این مدل از پلاترهای  رسام‌ برای تهیه متن مناسب نیستند زیرا باید هر کارکتر را بصورت جداگانه ساخته و ترسیم کنند، که این کار بسیار  وقت گیر است. در ضمن، کاراکترها ظاهری ماشینی خواهند داشت، چون بدون تعویض قلم نمی‌توان ضخامت خطوط را تغییر داد. (بخصوص در انواع قدیمی تر). اما در قالب‌های بزرگتر که ضخامت قلم چندان مهم نیست.

 

 

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

 

 

لیزری ( الکترواستاتیکی ) : نوع و طراحی چاپ این نوع پلاتر ها مانند پرینترهای لیزری معمولی  بوده و همانند پرینترها درون آنها از درام ، تونر – دولوپر و … استفاده می گردد. این پلاتر به علت سرعت بسیار  بالای چاپ و کیفیت پایین تر در تولید رنگ ها نسبت به پلاتر های جوهر افشان عموما جهت چاپ نقشه و متون مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

 

 

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

 

 

جوهر افشان : این‌گونه از پلاترها ، همانند چاپگرهای جوهرافشان معمولی  البته در سایز و شکل متفاوت تر از پریتنترها  بوده و قادر به ترسیم اشکال و حروف می باشند.

بیشترین تعداد  پلاترهای لیزری موجود در بازار کشور ایران به صورت تک رگ می باشند که فقط توانایی چاپ رنگ مشکی را درون خود دارند .

 

 

 

 

 

ارسال پلاترهای عریض اچ پی درب منزل

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP  | شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با نوع پلاتر خود ، کارتریج مصرفی و نحوه ی شارژ آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP مفتخر است در زمینه ی تعمیر و شارژ پلاتر HP با کمک کارشناسان و تنکنسین های بخش پلاتر HP به شما یاری برساند. همچنین شما میتوانید با خرید پلاترهای عریض اچ پی این محصول را درب منزل و یا محل کار خود دریافت کنید ( ۸۹۳۹۲)

 

 

 

 

 

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP

 

کارتریج اورجینال پلاترهای اچ پی

شرکت اچ پی ( بخش طراحی و ساخت کارتریج پلاتر ) ، با سه الگو و برجسته در محفظه مربوطه به کیس کارتریج های پلاتر ، رنگ های فوق العاده برای تولید اسناد کاربران همیشگی خود ایجاد می کند. خرید HP کارتریج پلاتر  با یک صفحه X-Cover (بسته به نوع کارتریج) برای هر یک از رنگهای آن، و همچنین انتشار  متون خود با بهره وری دقیق سطح کارتریج، توجه مشتریان را جلب کرده است. خرید اصلی کارتریج HP  باعث افزایش طول عمر و سرعت پلاتر شما در زمان چاپ و نگهداری دستگاه  با بالاترین کیفیت باشد. این کارتریج، با قابلیت چاپ مختلف (بسته به نوع کارتریج)، می تواند به شما در تولید اسناد و گرافیک استاندارد با کیفیت استاندارد کمک کند.

 

 

 

 

 

گارانتی محصولات اچ پی

نمایندگی اچ پی فروش پلاترهای عریض HP | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

 

 

 

برای اطلاع از سایر محصولات اینجا کلیک فرمایید

 

 

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.