نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp | برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ۸۹۳۹۲-۰۲۱ | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش شارپ Sharp


 

نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp با بهره گیری از بروزترین تجهیزات توانسته تمامی اختلالات و ایراد ها را با کمک کارشناسان دوره دیده خود به راحتی پشت سر بگذارد. همچنان شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی شارپ   مشکلات و پرسش های خود را با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید(۸۹۳۹۲-۰۲۱)

 

توجه داشته باشیم که استفاده ی صحیح از دستگاه های کپی موجب افزایش طول عمر دستگاه می شود.

همچنین مراجعه به نمایندگی جهت سرویس دستگاه به صورت چند ماه یکبار کمک به حفظ کیفیت اولیه دستگاه کپی شما  می کند.

 

شارپ Sharp…

نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp | شارپ یکی از بزرگترین شرکت های سازنده ی قطعات الکترونیکی در دنیا می باشد که کار اصلی آن طراحی و ساخت قطعات و محصولات الکترونیکی است.

شارپ در سال ۱۹۱۲ توسط تاکوجی هایاکاوا در اوساکا ، ژاپن تأسیس شد . کلمه ی شارپ به معنی (تیز) می باشد ، شارپ این نام را برای اولین محصول خود که یک مدادنوکی بود انتخاب کرد اما در ادامه این نام بروی این برند ماندگار شد.

 

شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . ۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp

نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp

از سری خدمات متناسب با چاپگرهای شارپ sharp

تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی چاپگرهای شارپ جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی.
سرویس تخصصی کلیه قطعات چاپگرهای شارپ جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات.
تعمیر و تعویض قطعات مصرفی چاپگرهای شارپ جهت کاهش هزینه مصرفی.
بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر کانن در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات.
نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی.
مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد چاپگرهای شارپ و سایر دستگاهها، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای .ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر .
انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در چاپگرهای شارپ

 

 

برای رسیدن به یک استاندارد متناسب و قابل قبول در چاپ ، بدون توجه به مدل یا سن دستگاه، تعمیر و نگهداری از چاپگر بسیار مهم است. هر دستگاهی بدون مراقبت فرسوده و غیر قابل استفاده می شود.

تعمیرات دستگاه های چاپگر ، عملی سخت و تخصصی است که نیازمند به کارشناسان و تکنسین های حرفه ایی در زمینه ی خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات شارپ را دارد.

نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp در زمینه ی تعمیر تمامی پرینتر و دستگاه های کپی برند شارپ به صورت رسمی فعالیت می کند و در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه خدمات مورد نیاز در رابطه با تعمیر چاپگرهای شارپ را به شما ارائه می نماید.

(۰۲۱-۸۹۳۹۲)

لینک هایی که در این ارتباط مفید هستند :

تعمیرگاه مرکزی پرینتر ، ، تعمیر ترنسفرکیت ، تعمیر کاغذ کش پرینتر ، شارژ کارتریج ، تعویض فیوزینگ پرینتر ،تعمیرگاه مرکزی دستگاه کپی شارپ

نمایندگی رسمی دستگاه کپی شارپ Sharp

 

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.