[kkstarratings]

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro M252N | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .


پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro M252N

 

 

نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش اچ پی HP

 

 

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro M252N

پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet pro M252N

گارانتی رسمی پرینتر لیزری رنگی M252N کارکرده

تمامی چاپگرهای نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP ( کارکرده و دست دوم ) ، در واحد فنی این نمایندگی توسط کارشناسان و تکنسین های با تجربه و با استفاده از بروزترین تجهیزات مورد آزمایش ، تست و سرویس قرار گرفته اند و از همه نظر دارای مهر سلامت در بخش های مصرفی و قطعات مکانیکی هستند . لازم به ذکر است تمامی محصولات دسته دوم در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل از آن را تهیه کنید.

 

 

 

 

 

کارتریج پرینتر HP laserjet pro M252N

کارتریج پرینترهای لیزری رنگی در نمایندگی رسمی HP با بررسی کارشناسان بخش فنی بارها مورد آزمایش و تست قرار می گیرد و پس از رفع تمامی مشکلات در تمامی قطعات مصرفی نوبت به مرحله ی شارژ کارتریج  و تعویض مواد مصرفی کارتریج چاپگر M252N می رسد ، در مرحله ی آخر کارتریج بدون هیچ ایرادی آماده برای نصب روی پرینتر می باشد.

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP قبل از انتقال پرینترهای کارکرده به بخش فروش ،تمامی قطعات و مواد مصرفی چاپگر را توسط کارشناسان خود طی چندین مرحله تست و در صورت لزوم رفع ایراد می کند

 

 

 

 

بررسی پرینتر لیزری کارکرده ی HP laserjet pro M252N

نمایندگی انحصاری پرینترهای اچ پی ، تمامی چاپگرهای لیزری رنگی دست دوم و کارکرده را با کمک کارشناسان خود همراه با بروزترین تجهیزات،  آزمایش و تمامی قطعات مکانیکی و مصرفی پرینتر ها را بررسی می کنند .

بررسی تمامی قطعات و جنرال سرویس پرینتر لیزری رنگی HP M252N

  پرینترهای دست دوم پس از انجام تست های پیاپی و موفقیت در انجام تمامی تست ها ، در صورت لزوم به کارگاه فنی برای رفع ایرادات موجود منتقل می شودند و پس از رفع ایرادات چاپگرهای دست دوم ،مورد تایید کارشناسان مرکز HP قرار می گیرند.

کارشناسان بخش فنی ، پرینترهای آزمایش شده توسط تکنسین ها را مجدد و برای آخرین بار تست و آزمایش می کنند و پس از تکمیل و اتمام تمامی سرویس ها و تست فنی ، پرینتر لیزری رنگی M252N به قسمت نهایی جهت تایید صحت و سلامت دستگاه منتقل می کنند ، در اخرین مرحله  پرینتر آماده ی بسته بندی و ارسال می باشد و به نمایندگی رسمی فروش منتقل می شود  .

 

 

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشند :

قیمت پرینترهای لیزری مشکی ، قیمت پرینترهای لیزری رنگی ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، پرینتر دست دوم اچ پی HP laserjet enterprise M630DN ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی ، فروشگاه مرکزی محصولات HP

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.