[kkstarratings]

پرینتر دست دوم اچ پی HP lesarjet pro 400 401D | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

 


پرینتر دست دوم اچ پی HP lesarjet pro 400 401D

 

نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش اچ پی HP

 

معرفی پرینتر PRO400 401D

 

پرینتر دست دوم اچ پی HP lesarjet pro 400 401D

پرینتر دست دوم اچ پی HP lesarjet pro 400 401D

چاپگر دست دو PRO400 401D

در این مرحله  کارشناسان و تکنسین های بخش فنی نمایندگی رسمی اچ پی HP قسمت های مختلف پرینترهای لیزری را ، با استفاده از تجهیزات و تکنولوی به روز خود ، پس از انجام تست های متعدد و بررسی تمامی قطعات پرینتر، از لحاظ کنترل کیفیت و سلامت دستگاه مورد تایید قرار میدهند و پس از تایید فنی پرینترها به بخش فروش نمایندگی رسمی پرینترهای اچ پی انتقال داده می شوند ( برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید )

 

 

پرینترهای کارکرده چه مزیت هایی دارند

چرا ما به سراغ پرینترهای دسته دوم میرویم ؟ شاید اصلی ترین دلیل برای خرید چاپگر دست دو ، قیمت بسیار بالای این چاپگرها باشد.

هزینه های بسیار بالای نگهداری مواد مصرفی چون کارتریج و دیگر قطعات و تمامی مخارج در غالب تعمیر و … باعث می شود که کاربران بجای خرید پرینتر لیزری نو از پرینتر های لیزری دست دوم استفاده کنند.

شما می توانید با خرید یک پرینتر کارکرده که کیفیت ، سرعت و سلامتی مانند پرینتری نو داشته باشد در هزینه های خود تا مقدار بسیار زیادی صرفه جویی کنید .

 

 

فروش پرینتر PRO400 401D

واحد فنی مرکز ماشین های ادری در یک پروسه کاملا استاندارد کارگاهی با حضور کارشناسان و تکنسینهای فنی بعداز اتمام تمامی سرویس ها و تست های اولیه ، پرینترهای کارکرده را به قسمت کنترل نهایی جهت تست های نهایی از قسمت های مختلف چاپگر ها هدایت کرده و در این قسمت کارشناسان پس ار تایید صحت و سلامت عملکرد دستگاه را آماده بسته بندی و ارسال میکنند.

 

 

 

 

 

کارتریج پرینتر PRO 400 401D

 

تمامی کارتریج ها پرینترهای لیزری پس از تست کامل مستقیما به کارگاه شارژ نمایندگی رسمی اچ پی برای انجام تست و شارژ ارسال می شوند و پس از پایان این عملیات و انجام تست های نهایی دوباره بروی پرینتر نصب می شوند .

 

 

 

 

 

 

گارانتی پرینتر ۴۰۰ ۴۰۱D

تمامی پرینتر های لیزری دست دو، در این مرکز توسط کارشناسان و تکنسین های بخش فنی مورد آزمایش و سرویس قرار گرفته اند و از هیچ نظر دچار خرابی و آسیب دیدگی نمی باشند. لازم به ذکر است تمامی محصولات دسته دوم در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل از آن را تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پرینترهای دست دوم با شماره ی ۸۹۳۹۲۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.