چه کارتریج هایی قابل شارژ نیستند | نمایندگی اچ پی HP ، همانطور که می دانید کارتریج ها اصلی ترین ، بخش برای چاپ پرینتر ها به حساب می آیند به طوری که اگر درون چاپگرها قرار نگیرند عملیات چاپ به هیچ عنوان انجام نمی شود. کارتریج ها به دو دسته ی لیزری و جوهرافشان تقسیم می شوند که شما می توانید آنها را مطابق با چاپگر خود تهیه نمایید.

 

کارتریج های لیزری و جوهرافشان

چه کارتریج هایی شارژ نمی شوند

چه کارتریج هایی شارژ نمی شوند

کارتریج های لیزری و کارتریج های جوهری نیز به دو دسته ی رنگی و مشکی تقسیم می شوند؛ کارتریج های رنگی از چهار رنگ ، مشکی ، آبی ، زرد و قرمز تشکیل شده اند. این کارتریج ها بنا به نوع چاپگر ، درون پرینترها جا می گیرند و عملیات چاپ را به خوبی انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. نمایندگی کارتریج های اچ پی HP

 

 چرا کارتریج جوهری شارژ نمیشوند

شارژ مجدد کارتریج های لیزری و جوهرافشان ، هوشمندانه ترین راه حل برای کاربران و مصرف کنندگان صنعت چاپی می باشد . همانطور که می دانید هزینه ی خرید کارتریج های پرینترهای لیزری و جوهرافشان ، کمی بالاست و برای کاربران راه حلی مقرون به صرفه به حساب نمی آید در نتیجه مصرف کنندگان به شارژ مجدد کارتریج های قدیمی خود رو می آورند که با این روش می توانند با هزینه ی پایین تری از کارتریج قدیمی خود استفاده نمایند.

 

کارتریج های غیر قابل شارژ

بسیاری از کارتریج ها پس از اتمام مواد مصرفیشان، اجازه ی شارژ مجدد را به کاربران نمی دهند و کاربر مجبور به خرید مجدد کارتریج می باشد ، در بسیاری از مواقع ممکن است کارتریج شما نقص فنی داشته باشد و دیگر قادر به شارژ شدن نباشد . ( در این گروه ممکن است کارتریج ها به دلیل برخورد با جسم سخت و وارد شدن ضربات فیزیکی از کار بی افتد) ، در بسیاری از موارد چیپ کارتریج ها اجازه ی شارژ مجدد را به کاربر نمی دهد. ( البته هنگام شارژ کارتریج ، چیپست آن را می توانید تعویض می نمایند)

 

قیمت کارتریج های پرینتر مورد نظر شما  ، بسیار مهم و ضروری می باشند زیرا که یک کارتریج را نمی توان به صورت مرتب شارژ کرد ، ممکن است آن کارتریج پس از دو یا چندبار شارژ  کاملا مستهلک شود و دیگر قادر به پاسخگویی نیاز های شما نباشد . پس سعی داشته باشید  در هنگام خرید پرینترها ، به مواد مصرفی آن ها نیز دقت کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کارتریج تماس حاصل فرمایید

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی شارژ کارتریج ،  کارتریج های خود را در کوتاه ترین زمان شارژ نمایید.

 

چه عواملی موجب خرابی کارتریج ها می شود

شرایط هوایی در نوع عملکرد کارتریج ها بسیار موثر می باشد و ممکن است یکی از راه های تخریب کننده ی کارتریج ها باشد. کارتریج های لیزری به دلیل داشتن تونر درون کاست خود نباید مدام در فضاهای مرطوب قرار گیرند ، در این صورت ممکن است تونر درون آنها خراب شوند. ورود هوا به درون کارتریج های جوهری نیز می تواند عاملی تخریب کننده باشد زیرا که می تواند به راحتی جوهر درون کاست را خشک نماید.

علت شارژ نشدن کارتریج

علت شارژ نشدن کارتریج

 

نفوذ آب به درون کارتریج ها یکی از عوامل تخریب کننده ی رایج بین کاربران می باشد  ؛ ورود اب به درون کاست کارتریج ها ، سریعا این قطعه را از کار می اندازد، به طوری که استفاده ی مجدد از کارتریج را غیر ممکن می سازد. سعی کنید از نگه داشتن کارتریج ها در نزدیکی هرگونه مایعات خودداری کنید.

 

 

 

 

 

 

مواد مصرفی غیر سازگار می تواند یکی از دلایل آسیب دیدن کارتریج های لیزری – جوهری باشد. ورود تونر و یا جوهر غیر سازگار به درون کارتریج شما عوارض زیادی برای چاپگرتان دارد ، پس سعی کنید از مواد مصرفی مرتبط با دستگاه خود استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در مرکز اصلی شارژ کارتریج تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

مرکز تعمیرات مجاز اچ پی با استفاده و  بهره گیری از بروزترین تجهیزات کارگاهی ، قادر به پشت سر گذاشتن تمامی اختلالات و ایراد ها با کمک کارشناسان خود می باشد. همچنین شما میتوانید پیش از مراجعه به نمایندگی مجاز مشکلات و پرسش های خود را ، با کارشناسان ما به صورت تلفنی مطرح کرده و از آنها راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

علت شارژ نشدن کارتریج لیزری

علت شارژ نشدن کارتریج لیزریlaser toner cartridge and tools

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.