[kkstarratings]

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی  | نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP | برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱تماس حاصل فرمایید.

 

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی | پیش از خرید پرینترهای چندکاره ی برند اچ پی توصیه می شود  تمامی روابط ، ارتباط و  ویژگی های پرینترهای مد نظر خود را به درستی و کامل بدانید و در رابطه با آن تحقیقاتی را انجام دهید ؛ الگوها و خواسته های مد نظر خود را بدانید و با دانشی جامع به دنبال خرید یک پرینتر چندکاره ی HP باشید .

بهتراست قبل از خرید پرینتر HP ، تحقیقات لازم درباره ی نوع  کاربرد کالا مد نظر انجام دهیم.برای انتخاب استاندارد و درست ، تحقیق و بررسی نوع کالای مورد نظر پیش از خرید الزامی می باشد می باشد به این دلیل که ، ممکن است پس از خرید ویژگی های پرینتر خریداری شده مطابق میل شما نباشد و پرینتر نتواند به خوبی  دستورات شما را انجام دهد .امروزه پرینتر ها به چندین دسته ی مختلف تقسیم می شوند که مهمترین آنها پرینتر های لیزری و جوهرافشان می باشد . کارتریج پرینترهای جوهرافشان با جوهر و پرینترهای لیزری با تونر پرمی شوند که نوع کاربرد هر یک با دیگری متفاوت می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

برای اطلاع بیشتر در رابطه با پرینترهای چندکاره ی اچ پی HP می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید ، همچنان شما می توانید از طریق سایت ما اطلاعات کاملی در رابطه با پرینتر های چندکاره  به دست بیاورید .

 

 

خدمات گارانتی پرینترهای چندکاره ی HP | نمایندگی اچ پی

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی  |  مجموعه ی اچ پی وظیفه ی خود را ملزم به تهیه قطعات و لوازم مربوطه به صورت مستقیم و فابریک از کمپانی مبداء (شرکت اصلی) می داند و در این راه بر خلاف برخی از کارگاه های غیر رسمی که به بهانه کم کردن هزینه شارژ کارتریج ها از جوهر و تونر کمتری استفاده می کنند و این امر خود سبب کاهش تعداد برگ های چاپ شده توسط پرینتر و طبیعتا موجب شارژ مجدد زود هنگام می شود.همواره صداقت با مشتریان را در دستور کار خود قرار داده ایم.فروش و خدمات پس از فروش پرینترهای چندکاره ی لیزری – جوهرافشان و… و  دیگر برند های موجود در بازار که در محل خود شرکت توسط کارشناسان و تکنسینهای های آموزش دیده و ماهر  در آموزشگاه HP  پس از پشت سر گذاشتن تمامی دوره های آموزشی و کسب مدارک لازم انجام می پذیرد.لازم به ذکر است بسیاری از مشکلات و آسیب دیدگی های جدی در دستگاه به دلیل استفاده از مواد و قطعات مصرفی غیر اورجینال توسط دیگر مراکز می باشد.

 

 

 

 

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی

تعمیرگاه مجاز اچ پی | پرینترهای چندکاره ی اچ پی

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی |  تیم کارشناسی و تکنسینهای ما  با گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات فوق تخصصی چاپگرهای چندکاره ی اچ پی (لیزری – جوهرافشان )  قادراند تمامی اختلالات در حوزه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را رفع ایراد کنند. کمپانی مرکزی اچ پی  ، تا به امروز چاپگرهای زیادی را تحت برند اصلی خود به بازار عرضه کرده،  تعمیر هر یک از چاپگرهای HP  ، نیازمند به  کارشناسان با تجربه و متخصص دارد تا با ساختار تمامی چاپگرهای HP در زمینه ی خود کاملا آشنا باشند. تسلط و آشنایی با بخش های مختلف و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از مدلهای چاپگرهای اچ پی، باعث می شود که کارشناسانِ قادر به عیب‌یابی و تعمیر صحیح دستگاه شما با بهترین خدمات باشند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی از تمامی خدمات مربوط به چاپگر HP برخورددار شوید.

 

 

 

 

 

 

انواع گارانتی پرینترهای چندکاره ی اچ پی | نمایندگی HP

گارانتی پرینترهای چندکاره ی اچ پی به سه روش مستقیم طبق الگوی زیر تقسیم میشود

۱ – گارانتی تعویض ( قطعات – محصول )
۲ – گارانتی تعمیر پرینتر چندکار ی لیزری – جوهری
۳ – خدمات پس از فروش یا وارانتی

 

گارانتی تعویض پرینترهای چندکاره ی لیزری / جوهرافشان اچ پی
گارانتی تعویض یکی از انواع گارانتی برای محصولات ویژه اچ پی است که در صورت خرابی دستگاه در مدت معین تعویض میگردد.

گارانتی تعمیر پرینترهای چندکاره ی لیزری / جوهرافشان اچ پی
گارانتی تعمیر محصولات اچ پی به این صورت است که در صورت خرابی دستگاه در مدت معین دستگاه تعمیر میگردد.

خدمات پس از فروش پرینترهای چندکاره ی لیزری / جوهرافشان اچ پی
خدمات پس از فروش شامل گارانتی نمی گردد و فقط وظیفه تامین خدمات و قطعات محصولات اچ پی بعهده این شرکت می باشد.

 

 

توضیحات :

چاپگرهای جوهرافشان چندکاره ی HP | گارانتی محصول

چاپگر جوهر افشان چندکاره ی ساخت شده توسط شرکت HP | این پرینترهای چندکاره تصاویر را با کمک قطره های کوچک رنگی / سیاه و سفید بر روی ورق بااستفاده از منافذ کوچک بر روی هد ایجاد می کند، و حاصل این هماهنگی دقیق بین قطعات دستگاه هدف مشخص و یا چاپ تصویر ، متن مورد نظر کاربر می باشد.

به طور کلی رنگ در چاپگرهای چندکاره ی HP جوهر افشان به سه گروه تقسیم می شود: آبی، زرد، قرمز و سیاه که همه ی انها برای انجام دستور صادر شده به صورت گروهی عملیات چاپ را انجام می دهند.

از رنگ سیاه، درون این چاپگر برای چاپ متن و تصاویر سیاه و سفید استفاده می شود.

می توان گفت که چاپگرهای چندمنظوره ی جوهر افشان قیمت های معقولانه تری نسبت به پرینترهای لیزری دارند و البته باید اضافه کرد که  این چاپگرها برای استفاده عمومی مناسب تر می باشند.

 

 

چاپگرهای لیزری چندکاره ی HP | گارانتی محصول

پرینترهای لیزری چندکاره ی اچ پی ، مانند یک سیستم الکترواستاتیک در دستگاه های فتوکپی اچ پی عمل می کنند. سرعت چاپگرهای چندکاره ی لیزری بیشتر از سایر چاپگرهای چندکاره ی درون بازار می باشد و البته از نظر کیفیت، از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند.

– استفاده از چاپگرهای لیزری چندکاره  بهترین روش برای چاپ متن های بزرگ می باشد.

یکی از ویژگی های جالب استفاده از پرینتر های  لیزری ،کاهش هزینه های اضافی چاپ می باشد ، این به این معنی است که اگر شما تعداد زیادی سند برای چاپ کردن و … دارید می توانید با خرید یک پرینتر لیزری در هزینه های خود به شکل چشم گیری صرفه جویی کنید.
به طور کلی، چاپگر لیزری بهترین انتخاب برای یک محیط بزرگ دفتر یا اداره است که نیاز به چاپ متنهای زیادی در طول روز دارند.

 

 

گارانتی حوادث پرینترهای نمایندگی رسمی اچ پی

 

تمامی محصولات مشتریان و کاربران اچ پی که نزد شرکت به امانت گذارده شده در صورت از بین رفتن در حوادث غیرمترقبه از قبیل سیل و زلزله و … ، برای رضایت مشتری  کل مبلغ مربوطه جهت خسارت به وی پرداخت می گردد و یا طبق میل مشتریان عزیز دستگاه نو با مدل مشابه تهیه و ارائه خواهد شد. در صورتیکه بروز حوادث غیرمترقبه مانند سیل یا زلزله و یا آتش سوزی و تحریم باعث طولانی شدن زمان تعمیرات گردد، زمان مذکور به صورت روز شمار به مدت گارانتی آن اضافه می شوذ.
توجه

 

باطل شدن گارانتی پرینترهای چند کاره ..!

توجه داشته باشید که دستکاری سخت‌افزاری پرینترهای چندکره ی اچ پی ، تحت هر شرایطی توسط افراد غیرمجاز موجب ابطال ضمانت نامه ی دستگاه شما خواهد شد.

در صورتی که قطعات قابل تعویض توسط کاربر مانند قطعات مکانیکی ، بورد پرینتر  و… ، بدون باز شدن محفظه اصلی دستگاه تعویض شده باشند، این قطعات تعویض شده مشمول ضمانت نخواهند بود و اگر در حین تعویض این قطعات به اجزای دیگر دستگاه صدمه وارد شده باشد، ضمانت کل دستگاه باطل خواهد شد. تشخیص این امر بر عهده کارشناسان شرکت می باشد.

 

پرینترهای چندکاره ی اچ پی | نمایندگی اچ پی 

پرینتر چندکاره ی لیزری/جوهرافشان اچ پی میتواند هوشمندانه ترین انتخاب برای، چاپ صفحات متنی در تعداد بالا برای یک خریدار باشد. یکی از ویژگی های بینظیر این پرینترهای دقت بسیار بالای آنها می باشد. شما میتوانید با خرید چاپگرهای چندمنظوره مقدار قابل توجه ای از هزینه های چاپ خودتان را کاهش دهید و در مجموع  می توان گفت؛ پرینتر چندکاره ی اچ پی بهترین انتخاب برای استفاده در یک شرکت یا محیط های اداری بزرگ هستند که نیازهای چاپی شما را رفع میکند.

 

 

گارانتی محصولات اچ پی

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی  | لازم به ذکر است تمامی محصولات HP در این مرکز دارای ۱ سال گارانتی معتبر می باشد که شما می توانید بدون کوچکترین مشکل آن را تهیه کنید.

( برای کسب از اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره ی ۸۹۳۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

شما می توانید برای مشاوره و خرید با متخصصان ما تماس بگیرید

تلفن:۸۹۳۹۲-۰۲۱

 

 

 

برای اطلاع از سایر محصولات اینجا کلیک فرمایید

 

گارانتی چندکاره های HP نمایندگی اچ پی

 

لینک هایی که ممکن است برای شما مفید باشد:

تعمیر مادربرد لپ تاپ لنوو ، فروشگاه مرکزی لپ تاپ ایسر ، فروش کارتریج جوهری HP ، فروش کارتریج لیزری HP ، مرکز ماشین های اداری و رایانه ، تعمیرگاه مجاز پرینترهای اچ پی

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.